Resultatene fra Grenaderløpet 14. februar 2015

Fullstendig resultatliste
Resultatliste pr klasse
Resultatliste pr klubb
Total resultatliste
Søk etter person

Antall fullførte: 423


Halvgrenaderen Kvinner -25     (1)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 621 Bergsland , Marte Trøsken IL Halvgrenaderen Kvinner -25 02:23:28


Halvgrenaderen Menn -25     (1)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
11 623 Chupradit , Saw Etteranmeldt Halvgrenaderen Menn -25 03:29:00


Halvgrenaderen Menn 26+     (12)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 610 Nydal , Sondre Høybråten og Stovner IL Halvgrenaderen Menn 26+ 02:08:29
2 618 Rotefoss , Eivind Tyristubben. IF Halvgrenaderen Menn 26+ 02:08:42
3 622 Madsen , Ingar Koll IL Halvgrenaderen Menn 26+ 02:09:57
4 619 Stensrud , André Johan Foren.Til Ski-Idrettens Halvgrenaderen Menn 26+ 02:32:14
5 614 Erbach , Alexander Timm Privat/ingen klubb Halvgrenaderen Menn 26+ 02:49:33
6 615 Fosshaug Holst , Håkon Veien Tilbake Halvgrenaderen Menn 26+ 02:51:22
7 617 Lystad , Thor Olav Veien Tilbake Halvgrenaderen Menn 26+ 02:58:32
8 613 Bjørgan , Tor Magnus Asker Skiklubb Halvgrenaderen Menn 26+ 03:01:02
9 611 Bjørgan , Carl Åge Høvik IF Halvgrenaderen Menn 26+ 03:06:49
10 612 Bjørgan , Per Thomas Privat/ingen klubb Halvgrenaderen Menn 26+ 03:16:07
12 620 Stensrud , Torgeir Veien Tilbake Halvgrenaderen Menn 26+ 03:37:46


Kvinner 21-25     (5)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 132 Moen , Louise Leren Milslukern Sport Kvinner 21-25 06:06:12
2 172 Kleppestø , Anette NTNUI Kvinner 21-25 06:09:41
3 171 Haga , Karianne LIK - Langrenn Kvinner 21-25 06:23:47
4 173 Melsom , Vilde Odontologiforeningen. Kvinner 21-25 07:26:45
5 174 Sørlie , Anna Louise Astad LIK langrenn Kvinner 21-25 08:04:31


Kvinner 26-30     (5)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 2 Haugen , Stine Rustad IL Kvinner 26-30 06:11:33
2 130 Mathisen , Gina Elisabeth Midtre Brandbu UIL Kvinner 26-30 06:31:49
3 125 Aasebø , Marie Cecilie - Kvinner 26-30 07:23:56
4 175 Von Ubisch , Ulrikke Holmen Tennisklubb Kvinner 26-30 07:43:12
5 1 Brustad-Nilsen , Helene Heming. IL - Ski Kvinner 26-30 10:09:27


Kvinner 31-35     (4)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 178 Sinnes , Merethe Braathen Høybråten og Stovner IL Kvinner 31-35 06:11:02
2 177 Hjukse , Gro Siljan Bergkameratene Ski Kvinner 31-35 06:18:41
3 121 Haaskjold , Ingrid Sportsklubben Vidar Kvinner 31-35 07:05:52
4 323 Løken , Cecilie Etteranmeldt Kvinner 31-35 08:29:05


Kvinner 36-40     (3)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 332 Aamodt , Kristin Etteranmeldt Kvinner 36-40 06:48:40
2 146 Bjaaland , Kari Etteranmeldt Kvinner 36-40 08:14:44
3 142 Guttormsen , Marit Etteranmeldt Kvinner 36-40 10:27:25


Kvinner 41-45     (3)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 303 Rønningen , Kristine Nittedal IL Kvinner 41-45 06:22:31
2 179 Grenan , Kristin Multiconsult BIL Kvinner 41-45 07:56:42
3 180 Widerøe , Anniken Aamodt Statoil BIL Kvinner 41-45 07:56:43


Kvinner 46-50     (6)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 107 Tverfjell , Solgunn Marita Koll IL Kvinner 46-50 06:53:07
2 116 Strømstad , Ina Fossum IF Kvinner 46-50 07:03:45
3 103 Stavheim , Eli Lesja IL Kvinner 46-50 07:42:45
4 3 Larsen , Bente Foss Privat/ingen klubb Kvinner 46-50 07:55:59
5 4 Throne-Holst , Elisabeth Privat/ingen klubb Kvinner 46-50 08:51:45
6 5 Winther-larsen , Hanne Cecilie Bygdø IL Kvinner 46-50 08:53:17


Kvinner 51-55     (7)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 17 Sunde , Turid Holemark Etteranmeldt Kvinner 51-55 06:58:51
2 6 Koyama Poppe , Midori Koll IL Kvinner 51-55 07:11:08
3 115 Skjelkvåle , Brit Lisa Sørkedalens IF Kvinner 51-55 07:25:18
4 7 Meinich Lømo , Camilla Koll IL Kvinner 51-55 07:30:34
5 144 Dahl , Anne Etteranmeldt Kvinner 51-55 07:50:06
6 181 Røegh , Jorunn Jutul IL Kvinner 51-55 07:56:42
7 127 Harto , Ingebjørg Heming. IL - Ski Kvinner 51-55 07:59:32


Kvinner 56-60     (4)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 166 Guttormsen , Turid Johnsrud Ringkollen Skiklubb Kvinner 56-60 06:56:11
2 10 Rosenvinge , Ida Holeværingen IL Kvinner 56-60 08:57:36
3 11 Solberg , Rønnaug Grenaderen Kvinner 56-60 09:21:43
4 9 Oma , Sigrun Færder skilag Kvinner 56-60 09:46:18


Kvinner 61-65     (2)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 126 Berner , Elna Skiforeningen Kvinner 61-65 08:15:06
2 12 Astad , Unni Malene Skiforeningen Kvinner 61-65 10:57:30


Kvinner 66-70     (2)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 13 Roe , Ingeborg Færder skilag Kvinner 66-70 07:59:08


Menn 15-16     (1)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 14 Jakhelln , Martin Nøtterøy IIF Ski Menn 15-16 09:24:29


Menn 17-18     (2)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 183 Berntsen , Thomas Heggedal IL Menn 17-18 06:21:30


Menn 19-20     (2)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 15 Solli , Åsmund Vetle Fossum IF Menn 19-20 05:45:34


Menn 21-25     (22)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 345 Trøen , Erik Sjåstad/Vestre Lier IL Menn 21-25 04:57:55
2 426 Røe , Åsmund Treu Fossum IF Menn 21-25 05:06:28
3 433 Fiskvik , Eirik Team Trek Mesterhus Menn 21-25 05:07:44
4 350 Voreland , Thomas Ringkollen Skiklubb Menn 21-25 05:27:02
5 344 Skogsholm , Sondre Gjerdrum IL - Ski Menn 21-25 05:29:31
6 425 Kleppestø , Kristoffer NTNUI Menn 21-25 05:35:12
7 343 Nordbakken , Karl Henrik Romeriksåsen SK Menn 21-25 05:41:28
8 335 Wilskog , Kenneth Etteranmeldt Menn 21-25 05:43:57
9 189 Kroken , Anders Krigsskolen IL Menn 21-25 05:52:06
10 187 Hegre , Trond Christian Krigsskolen IL Menn 21-25 05:52:16
11 188 Heier , Halvor Kampeskadronen Menn 21-25 06:01:08
12 316 Mylén , Nicolay Team Giant Menn 21-25 06:03:09
13 341 Bangstad , Magnus Røkke Team Laktat Menn 21-25 06:10:15
14 441 Vikeså , Nicolai Etteranmeldt Menn 21-25 06:13:11
15 186 Berntsen , Simen NTNUI Menn 21-25 06:14:09
16 191 Tandrevold , Eivind Fossum IF Menn 21-25 06:21:44
17 165 Gasmann , Einar Etteranmeldt Menn 21-25 06:57:06
18 190 Mork , Bendik Wermundsen Team FIH Menn 21-25 07:04:46
19 299 Graff , Andreas Oslostudentenes IK - Ski Menn 21-25 07:27:16
20 18 Børresen Vataker , Sondre Kodal IL Menn 21-25 07:37:49
21 16 Fløistad , Jon Anders Treskjærarverkstaden Menn 21-25 08:09:36


Menn 26-30     (43)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 355 Paulsen , Steffen Sæterhagen Team Oslo Menn 26-30 04:42:10
2 352 Kjøren , Ola Team Milslukern Menn 26-30 05:09:52
3 446 Fossum , Mathias Etteranmeldt Menn 26-30 05:21:02
4 348 Døviken , Morten Ringkollen Skiklubb Menn 26-30 05:25:10
5 625 Busch , Rune Etteranmeldt Menn 26-30 05:31:40
6 357 Thorsrud , Eirik Team Bartifart Menn 26-30 05:33:57
7 358 Vogt-Svendsen , Simen STABIL Menn 26-30 05:38:06
8 448 Poschenrieder , Dominic Etteranmeldt Menn 26-30 05:38:33
9 353 Nielsen , Lars Eid Nydalens SK Menn 26-30 05:52:23
10 108 Skaarer , Martin Kråkstad IL Menn 26-30 05:52:28
11 195 Fossen , Christian Cardo BIL Menn 26-30 05:57:51
12 349 Dæhlin , Didrik Jernlungen Menn 26-30 06:01:49
13 129 Løge , Anders Hauge Team Aker Menn 26-30 06:02:22
14 347 Hovland , Olav Johannes Oslostudentenes IK - Ski Menn 26-30 06:03:33
15 25 Harbitz , Martin Bardu IL Menn 26-30 06:03:51
16 23 Førsund , Marius Fossum IF Menn 26-30 06:04:08
17 109 Hurum Cook , Mathias Heming. IL - Ski Menn 26-30 06:04:50
18 354 Paulsen , Erik Sondre Cardo BIL Menn 26-30 06:06:05
19 292 Løvstad , Magnus Privat/ingen klubb Menn 26-30 06:09:15
20 21 Bugge , Matias Advokatfirmaet Haavind Menn 26-30 06:19:41
21 197 Hagen , Jørn Norconsult BIL Menn 26-30 06:20:51
22 298 Fliflet , Jon Gudbrand Lovstafetten Oslo Menn 26-30 06:21:44
23 199 Qvigstad , Knut Miljøpartiet De Grønne Menn 26-30 06:28:32
24 19 Aanesrud , Mats Privat/ingen klubb Menn 26-30 06:28:38
25 194 Falck-ytter , Tom Erik Privat/ingen klubb Menn 26-30 06:36:25
26 296 Enggrav , Even PwC BIL Menn 26-30 06:40:09
27 326 Brækken , Christian Etteranmeldt Menn 26-30 06:40:40
28 356 Sundvall , Eirik Wig Foren.Til Ski-Idrettens Menn 26-30 06:45:33
29 20 Brustad-nilsen , Gustav Heming. IL - Ski Menn 26-30 06:46:09
30 346 Espejord , Sindre - Menn 26-30 06:49:04
31 156 Aardal , Andreas Buvarp Etteranmeldt Menn 26-30 06:53:17
32 27 Hjukse , Jon Højdahl Oslostudentenes IK - Ski Menn 26-30 06:55:21
33 193 Børge-ask , Mikkel Jakob DNB Menn 26-30 07:28:56
34 196 Grinde , Magnus Rambøll BIL Menn 26-30 07:40:07
35 22 Bysveen , Fredrik Toft Privat/ingen klubb Menn 26-30 07:45:16
36 24 Hansson , Truls Hveem Ondur Skiklubb Menn 26-30 08:18:26
37 28 Offstad , Christian Team Crawman Menn 26-30 08:19:49
38 26 Hasvoll Bakke , Lars KLST-IL Menn 26-30 08:38:20
39 202 Sveen , Erland Privat/ingen klubb Menn 26-30 08:43:30
40 117 Ystad , Paul Andreas Marchioro Norsk Energi BIL Menn 26-30 09:34:07


Menn 31-35     (54)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 360 Dammen , Kjetil Hagtvedt Rustad IL Menn 31-35 04:30:19
2 437 Post , Arne Etteranmeldt Menn 31-35 04:30:23
3 369 Sælen , Nils Fossum IF Menn 31-35 05:01:46
4 359 Aarnes , Hans Chr. Nittedal IL Menn 31-35 05:07:10
5 361 Gjertveit , Christian Foren.Til Ski-Idrettens Menn 31-35 05:11:43
6 363 Henriksen , Jon Henrik Nittedal IL Menn 31-35 05:21:44
7 429 Bøhmer , Christian Svelvik SK Menn 31-35 05:29:34
8 155 Holtan , Simen Etteranmeldt Menn 31-35 05:30:12
9 368 Solli , Audun Privat/ingen klubb Menn 31-35 05:40:32
10 421 Smedsrud , Trond Atle Nydalens SK Menn 31-35 05:54:17
11 364 Hessen , Petter Haanes Heming. IL - Ski Menn 31-35 05:54:57
12 31 Book , Vegard Horten Skiklubb Menn 31-35 06:05:21
13 205 Hegnar von Ubisch , Otto J. Polarstjernen. IL Menn 31-35 06:11:40
14 338 Gjul , Erlend Etteranmeldt Menn 31-35 06:21:36
15 213 Nerigård , Ole Gunnar Juvsgrenda Menn 31-35 06:26:47
16 214 Pay , Andreas Asker Skiklubb Menn 31-35 06:28:16
17 211 Lindvik , Frederik Skiforeningen Menn 31-35 06:29:24
18 417 Danielsen , Sven Norsk Energi BIL Menn 31-35 06:31:22
19 207 Heldor , Morten Skiforeningen i Menn 31-35 06:32:57
20 215 Ramsdal , Roald Skiforeningen Menn 31-35 06:44:33
21 367 Slinning , Olav Jernbaneverket BIL Oslo Menn 31-35 06:45:26
22 134 Winsnes Berg , Lars-Henrik Privat/ingen klubb Menn 31-35 06:49:08
23 157 Evjestad , Håvard Etteranmeldt Menn 31-35 06:50:12
24 217 Tønnessen , Helge KBR-IL Menn 31-35 06:51:57
25 334 Halvarsrud Berget , Knut Etteranmeldt Menn 31-35 06:54:25
26 218 Ubisch Von , Leopold Strand TL Menn 31-35 07:02:21
27 204 Garberg , Håvard Tetlie Team Tynne Bein Menn 31-35 07:04:14
28 216 Stensen , Jahn Team Tynne Bein Menn 31-35 07:04:15
29 30 Barth , Daniel Peter Lett På Labben Menn 31-35 07:05:06
30 366 Sand , Tommy Foss Event AS Menn 31-35 07:06:02
31 206 Heimberg , Lasse Privat/ingen klubb Menn 31-35 07:07:12
32 208 Helmen , Halvard - Menn 31-35 07:13:31
33 128 Klouman , Henning Privat/ingen klubb Menn 31-35 07:16:22
34 118 Lien , Martin Arnar Grothe Heming. IL - Ski Menn 31-35 07:16:51
35 154 Stensland , Andreas Etteranmeldt Menn 31-35 07:16:58
36 212 Lund , Anders Fossum IF Menn 31-35 07:21:59
37 140 Ottosen , Endre Etteranmeldt Menn 31-35 07:31:21
38 29 Bach , Per Ferdinand Privat/ingen klubb Menn 31-35 07:32:23
39 201 Strømsvåg , Vegard Hotvedt Maroder IL Menn 31-35 07:33:54
40 37 Skjerpen , Øyvind Team Crawman Menn 31-35 07:40:46
41 210 Jaklin , Øystein Privat/ingen klubb Menn 31-35 07:46:14
42 32 Dale , Hans Petter Vestre Akers SK Menn 31-35 07:47:45
43 33 Eng , Kristoffer Myre Skiforeningen Menn 31-35 08:12:56
44 137 Hansen , Arnstein Etteranmeldt Menn 31-35 08:18:41
45 35 Mjørud , Conrad Lett På Labben Menn 31-35 08:31:58
46 38 Storm Glomstein , Mikkel Miljøpartiet De Grønne Menn 31-35 08:46:21
47 365 Lapierre , Charles Nasdaq Menn 31-35 09:00:21
48 36 Mohr , Wilhelm Gluntan Menn 31-35 09:08:01
49 122 Aasgaard , Lars Øyvind - Menn 31-35 10:42:05


Menn 36-40     (50)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 374 Sinnes , Svein Tore Tonstad IL Menn 36-40 04:48:11
2 422 Støre , David Jutul IL Menn 36-40 04:48:29
3 340 Lien , Torgeir Grothe Etteranmeldt Menn 36-40 05:14:22
4 164 Langslet , Jostein Etteranmeldt Menn 36-40 05:14:25
5 376 Wettergreen , Morten Øvrevoll Hosle IL Menn 36-40 05:15:04
6 438 Sollie , Henrik Etteranmeldt Menn 36-40 05:15:54
7 370 Kilander , Sven Team Oslo Sportslager Menn 36-40 05:25:50
8 373 Røstad , Kristoffer Fossum IF Menn 36-40 05:27:44
9 371 Krohn , Sven Fossum IF Menn 36-40 05:31:51
10 319 Kjær , Alexander Etteranmeldt Menn 36-40 05:36:01
11 167 Vinsvold , Nils Harald MIF Menn 36-40 05:36:57
12 375 Verås , Bjørn Inge Aam Bergkameratene Ski Menn 36-40 05:40:50
13 415 Rundtom , Oddbjørn Lesjaskog IL Menn 36-40 05:42:48
14 372 Lund , Harald Francke Fossum IF Menn 36-40 05:52:19
15 428 Aasen , Vegard Eidsvold Værks Skiklub Menn 36-40 05:54:17
16 388 Tronstad , Thomas Foren.Til Ski-Idrettens Menn 36-40 05:55:01
17 43 Idland , Einar Andebu IL Menn 36-40 06:02:17
18 222 Hofstad , Morten Privat/ingen klubb Menn 36-40 06:05:38
19 432 Sommerfeldt , Erling Turun Metsänkävijät Menn 36-40 06:11:24
20 141 Guttormsen , Pål Etteranmeldt Menn 36-40 06:17:59
21 151 Dahll , Christian Etteranmeldt Menn 36-40 06:23:53
22 45 Lund , Tor Magne Slependen Legesenter Menn 36-40 06:31:44
23 47 Medle , Kjartan Heming. IL - Ski Menn 36-40 06:33:51
24 337 Eide , Bjørn Etteranmeldt Menn 36-40 06:37:16
25 229 Syvertsen , Erik Banana Club Menn 36-40 06:38:35
26 220 Charlesen , Henrik Hegnar Media Menn 36-40 06:43:44
27 310 Wethal , Joakim Bul IL Menn 36-40 06:48:26
28 228 Sundsaasen , Vegard Banana Club Menn 36-40 06:52:00
29 150 Tellnes , Jostein F. Etteranmeldt Menn 36-40 06:54:50
30 219 Biering , Morten Rabbagast IL Menn 36-40 06:57:09
31 50 Wøien Augedal , Simen Asker Skiklubb Menn 36-40 07:01:43
32 223 Lauritzen , Fredrik NRKBIL Menn 36-40 07:03:37
33 230 Winge , Per Kristian Røa IL Menn 36-40 07:07:09
34 227 Stray , Fredrik Hyggeliveien løpslag Menn 36-40 07:18:52
35 49 Wøien , Thomas Tobro Krullen ski & ball Menn 36-40 07:21:44
36 48 Svanevik , Marius MS Svartor Menn 36-40 07:24:40
37 46 Majak , Peter Herkules Ski Menn 36-40 07:27:19
38 224 Nyquist , Mikkel Privat/ingen klubb Menn 36-40 07:34:43
39 221 Heiestad , Henrik Oppegård Kenyans Menn 36-40 07:36:23
40 104 Andreassen , John LANGTUNGTUR Menn 36-40 07:41:18
41 226 Selfors , Jørgen Dalland Nets Active Menn 36-40 07:50:43
42 119 Wessel Øverland , Terje Myra Chi klubb Menn 36-40 07:52:02
43 41 Grandin , Jesper Privat/ingen klubb Menn 36-40 07:59:48
44 42 Høy , Snorre RS Platou Menn 36-40 08:08:19
45 322 Løken , Christian Etteranmeldt Menn 36-40 08:29:05
46 308 Brandtzæg , Halfdan - Menn 36-40 08:38:01
47 39 Braa , Steinar Clabbe och Snäckans Menn 36-40 08:42:28
48 136 Bae , Ole Anders Etteranmeldt Menn 36-40 08:51:43


Menn 41-45     (65)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 427 Tveiten , Ivar IL Bevern Menn 41-45 04:30:18
2 434 Øiseth , Klaus Milslukern Asker Skiklubb Menn 41-45 05:00:02
3 384 Knag , Eskil Nittedal Menn 41-45 05:08:10
4 424 Stubberud , Frode Team Arnesen Menn 41-45 05:14:03
5 378 Elnes , Lars Bødalen IF Menn 41-45 05:20:19
6 351 Figenbaum , Peder Team Milslukern Menn 41-45 05:21:02
7 231 Asp , Eirik Bygdø IL Menn 41-45 05:26:38
8 339 Rud , Bjarne Etteranmeldt Menn 41-45 05:31:35
9 379 Engelstad , Kjetil Ringkollen Skiklubb Menn 41-45 05:32:38
10 383 Ingebrigtsen , Ståle EY BIL Menn 41-45 05:37:07
11 423 Motrøen , Stein Foren.Til Ski-Idrettens Menn 41-45 05:42:28
12 377 Berge , Bjørn Harestua IL Menn 41-45 05:45:36
13 233 Caspersen , Robert Privat/ingen klubb Menn 41-45 05:46:45
14 381 Hevrøy , Anders Ringkollen Skiklubb Menn 41-45 05:49:08
15 389 Wellén , Einar Christopher Privat/ingen klubb Menn 41-45 05:50:40
16 439 Fleischer , Martin Etteranmeldt Menn 41-45 05:52:29
17 443 Thagaard , Håkon Sem Etteranmeldt Menn 41-45 05:53:12
18 385 Larsen , Åsmund Grenaderen Menn 41-45 05:53:33
19 52 Flydal , Kjetil Fossum IF Menn 41-45 05:56:04
20 430 Granquist , Charles Oppegård IL Menn 41-45 05:57:05
21 277 Horn , Frederik Team Pay Menn 41-45 06:00:03
22 238 Johannessen , Lars Horn Asker Skiklubb Menn 41-45 06:00:17
23 111 Hafting , Torkel Koll IL Menn 41-45 06:00:42
24 386 Myhr , Vebjørn Svarstad IL Menn 41-45 06:01:47
25 390 Wilhelmsen , Einar Rustad IL Menn 41-45 06:03:53
26 313 Halvorsen , Børre Fjeld Team Giant Menn 41-45 06:04:41
27 440 Albrechtsen , Øystein Etteranmeldt Menn 41-45 06:04:47
28 159 Bentzen , Eirik Etteranmeldt Menn 41-45 06:08:32
29 413 Leupold , Jörg VfA endLOS Dresden Menn 41-45 06:11:56
30 380 Haugbotn , Andreas Asker Skiklubb Menn 41-45 06:12:35
31 54 Hauge , Sigmund Nittedal Banquet Racers Menn 41-45 06:14:20
32 414 Sellevold , Simen Foren.Til Ski-Idrettens Menn 41-45 06:15:06
33 449 Gaustad , Lars Etteranmeldt Menn 41-45 06:16:56
34 328 Ree , Arnfinn Etteranmeldt Menn 41-45 06:17:40
35 240 Landmark , Einar Oppsal IF Ski Menn 41-45 06:23:48
36 305 Terning Hansen , Bo Je suis Oddvar Menn 41-45 06:25:38
37 245 Sandvik , Trond Adecco Menn 41-45 06:26:47
38 314 Kristensen , Nils Ole Statnett BIL Menn 41-45 06:27:13
39 236 Hirsch , Nils-Erik Trauma. IF Menn 41-45 06:30:21
40 235 Eriksen , Hans Erik Bærums Verk og Menn 41-45 06:34:18
41 55 Løkkeberg , Thomas Hofftunet IL Menn 41-45 06:34:56
42 232 Bull , Hans Henrik tikampen.no Menn 41-45 06:40:11
43 246 Selvig , Fredrik Marius TEAM Permakem Menn 41-45 06:43:42
44 241 Nordenstrøm , Nils Jakob Foren.Til Ski-Idrettens Menn 41-45 06:50:41
45 237 Holmen , Håkon Privat/ingen klubb Menn 41-45 06:53:07
46 301 Karlsen , Espen Nittedal Banquet Racers Menn 41-45 07:00:10
47 44 Schelver , Ole Jacob Etteranmeldt Menn 41-45 07:04:00
48 158 Settevik , Jan Gunnar Etteranmeldt Menn 41-45 07:04:31
49 242 Næss , Bjørn Storebrand Sport Menn 41-45 07:05:39
50 239 Kippe , Bjørn-Einar Lier IL Menn 41-45 07:13:45
51 297 Flatås , Svein Tore Aftenposten Menn 41-45 07:15:47
52 444 Strøm-Gundersen , Knut Andreas Etteranmeldt Menn 41-45 07:20:37
53 51 Eikje , Sigbjørn Ås IL Menn 41-45 07:23:08
54 243 Plows , Alexander Hakadal IL Menn 41-45 07:28:09
55 112 Herland , Jarl Odin Foren.Til Ski-Idrettens Menn 41-45 07:28:43
56 321 Løken , Thorbjørn Etteranmeldt Menn 41-45 07:29:42
57 53 Grinrød , Johan Norsk Energi BIL Menn 41-45 07:31:21
58 624 Thorsen , Jørn Etteranmeldt Menn 41-45 07:49:35
59 234 Eriksen , Christoffer Conrad Privat/ingen klubb Menn 41-45 07:59:30
60 330 Lehovd , Henrik Etteranmeldt Menn 41-45 08:09:25
61 123 Dokset , Ketil Magnus Privat/ingen klubb Menn 41-45 08:12:39
62 120 Luytkis , Carl Fredrik Ullr Skiklubb Menn 41-45 08:15:01
63 244 Ringstad , Sverre Johannes Fossum IF Menn 41-45 08:53:38


Menn 46-50     (45)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 391 Bergseth , Jan Inge Gjerdrum IL - Ski Menn 46-50 05:11:14
2 416 Borbe , Knut Sørkedalens IF Menn 46-50 05:28:19
3 392 Bjørndal , Dag Heming. IL - Ski Menn 46-50 05:38:35
4 418 Grenan , Håvard Team Skigo Menn 46-50 05:40:16
5 248 Johannessen , Christen Horn Team Pay Menn 46-50 05:48:57
6 393 Kløvstad , Morten Liungen. IF Menn 46-50 05:55:49
7 325 Rørvik , Andreas Etteranmeldt Menn 46-50 05:56:04
8 61 Grotnes , Christian Bærums Skiklub Menn 46-50 05:56:45
9 300 Jacobsen , Anders Skeid Menn 46-50 06:00:04
10 291 Johannessen , Tom Fet Skiklubb Menn 46-50 06:02:42
11 113 Iuel , Mogens - Menn 46-50 06:04:32
12 431 Moe , Halvard Bærums Skiklub Menn 46-50 06:05:18
13 145 Tofte , Øyvind Etteranmeldt Menn 46-50 06:07:31
14 336 Wilskog , Lars Etteranmeldt Menn 46-50 06:08:44
15 450 Øxnevad , Jon Etteranmeldt Menn 46-50 06:17:00
16 163 Lunde , Ketil Etteranmeldt Menn 46-50 06:18:10
17 442 Halvorsen , Espen Etteranmeldt Menn 46-50 06:26:18
18 252 Serck-hanssen , Christoffer Skiforeningen Menn 46-50 06:29:34
19 247 Hilde , Frode Røa IL Menn 46-50 06:31:15
20 253 Sjursen , Morten Haslum IL Menn 46-50 06:31:24
21 436 Kværnrud , Pål Etteranmeldt Menn 46-50 06:31:45
22 255 Thy , Stein-Tore Nittedal Banquet Racers Menn 46-50 06:35:05
23 445 Marthinsen , Erling Etteranmeldt Menn 46-50 06:38:51
24 249 Kirkevik , Egil Kolsås Klatreklubb Menn 46-50 06:40:36
25 394 Seljetun , Rune Malmgruben Skiklub Menn 46-50 06:43:15
26 307 Dølvik , Bjørn Asker Skiklubb Menn 46-50 06:47:58
27 254 Teigland , André Privat/ingen klubb Menn 46-50 06:49:28
28 65 Nagelhus , Erlend Fossum IF Menn 46-50 06:50:02
29 256 Øygard , Tore Hakadal IL Menn 46-50 06:50:34
30 106 Meel , Knut Privat/ingen klubb Menn 46-50 07:02:14
31 312 Berthelsen , Stein Erik Asker CK Menn 46-50 07:18:10
32 59 Bøås , Morten Privat/ingen klubb Menn 46-50 07:21:34
33 58 Brevik , Christian Bærums Skiklub Menn 46-50 07:23:41
34 250 Moksnes , Håkon Øgreid Røkla f.k. Menn 46-50 07:31:39
35 62 Grøholdt , Jon Sørkedalens IF Menn 46-50 07:36:03
36 148 Westby , Thorleif Etteranmeldt Menn 46-50 07:43:53
37 309 Leden , Geir Technip Norge / Menn 46-50 07:48:59
38 160 Stokke , Knut Bjørn Etteranmeldt Menn 46-50 08:00:10
39 63 Helgheim , Sveinung Privat/ingen klubb Menn 46-50 08:00:50
40 64 Maurud , Hans Christian Malmgruben Skiklub Menn 46-50 08:25:52
41 57 Almklov , Robert Gyldenløve Cigar Menn 46-50 08:43:12
42 60 Gjervan , Olav Bygdø IL Menn 46-50 09:31:55


Menn 51-55     (42)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 396 Fjell , Jon Gunnar ROS. IL Menn 51-55 05:05:32
2 315 Løfsgaard , Fredrik Team Giant Menn 51-55 05:28:13
3 420 Schreuder , Erik FFSF/Milsluker`n Menn 51-55 05:37:56
4 399 Storholt , Jørn Petter Ås IL Menn 51-55 05:38:30
5 400 Tomter , Ole Petter Asker Skiklubb Menn 51-55 05:59:43
6 395 Bjørndal , Geir Sørkedalens IF Menn 51-55 06:18:52
7 259 Berntsen , Terje Heggedal IL Menn 51-55 06:26:51
8 257 Aas , Morten Asker Skiklubb Menn 51-55 06:29:26
9 267 Weydahl , Per-Ivar Ottadalen Sykkelklubb Menn 51-55 06:29:31
10 397 Moen , Asbjørn IL Jardar Menn 51-55 06:30:59
11 262 Lid , Asbjørn OPIL Menn 51-55 06:40:55
12 398 Onarheim , Øivin Foren.Til Ski-Idrettens Menn 51-55 06:45:32
13 327 Fisketjønn , Nils Etteranmeldt Menn 51-55 06:46:19
14 258 Aasnæss , Steinar Ringkollen Skiklubb Menn 51-55 06:48:13
15 70 Orgland , Magne Y. Norga Menn 51-55 06:49:06
16 331 Andersen , Stig Etteranmeldt Menn 51-55 06:49:24
17 320 Sunde , Børre Etteranmeldt Menn 51-55 06:51:35
18 147 Berg , Arno Etteranmeldt Menn 51-55 06:54:59
19 306 Devor , Espen Team Skigo Menn 51-55 07:02:19
20 260 Bye , Kjetil Sollihøgda Ski og Menn 51-55 07:05:09
21 149 Liane , Lars-Ketil Etteranmeldt Menn 51-55 07:08:02
22 261 Diesen , Jan Bærums Verk og Menn 51-55 07:11:57
23 293 Aslaksrud , Yngve Nittedal IL Menn 51-55 07:18:40
23 304 Skøyen , Bottel Nittedal IL Menn 51-55 07:18:40
25 135 Holter , Jon Arild Etteranmeldt Menn 51-55 07:21:24
26 263 Linnebo , Øyvind Johannessen Asker Skiklubb Menn 51-55 07:23:08
27 264 Nore , Njål Asker Skiklubb Menn 51-55 07:30:14
28 139 Løvstad , Morten Etteranmeldt Menn 51-55 07:41:57
29 294 Berg , Eivind Sollihøgda Ski og Menn 51-55 07:47:45
30 266 Stillingen , Arne Tisleidalen IL Menn 51-55 07:51:28
31 265 Ravn , Jan Henrik Fossum IF Menn 51-55 08:03:38
32 72 Sjøblom , Sverre Malmgruben Skiklub Menn 51-55 08:11:55
33 67 Jacobsen , Henrik Meyer Privat/ingen klubb Menn 51-55 08:13:00
34 66 Delafosse , Bruno Paris Skiklubb France Menn 51-55 08:35:34
35 68 Johannessen , Kjetil Håvard Privat/ingen klubb Menn 51-55 08:50:35
36 74 Urdahl , Per Gjert Njård Menn 51-55 08:51:27
37 143 Tveiten , Jon Etteranmeldt Menn 51-55 09:34:07
38 105 Dugstad , Svein City Finansiering AS Menn 51-55 09:44:44
39 69 Koren , Jens Petter Oslo Roklubb Menn 51-55 09:53:21


Menn 56-60     (33)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 408 Næss-Ulseth , Eirik Team Coremine Menn 56-60 05:12:06
2 407 Lyngbakken , Anders Hønefoss Menn 56-60 05:37:03
3 405 Knutsen , Even Konnerud IL Menn 56-60 05:46:03
4 269 Bjerknes , Bård Stabæk IF Menn 56-60 05:57:49
5 281 Vidje , Trond Fossum IF Menn 56-60 06:09:44
6 403 Gjerde , Bjørn Bul IL Menn 56-60 06:12:43
7 161 Borgen , Paul Einar Sportsmaster Menn 56-60 06:23:07
8 317 Tandrevold , Eirik Fossum IF Menn 56-60 06:31:10
9 333 Berger , Trond Etteranmeldt Menn 56-60 06:32:02
10 406 Kristiansen , Kjetil Sportsmaster Menn 56-60 06:36:50
11 133 Sivertsen , Ronald Team Pay Asker Skiklubb Menn 56-60 06:39:20
12 273 Iversen , Einar Gjerdrum IL - Ski Menn 56-60 06:48:58
13 274 Johannessen , Finn Erhard Oslostudentenes IK - Ski Menn 56-60 06:52:54
14 80 Vala , Knut Rustad IL Menn 56-60 06:55:59
15 280 Ranhoff , Frode Njård Menn 56-60 06:56:54
16 402 Bjørndal , Johs. COWI BIL Menn 56-60 06:59:42
17 278 Moen , Lars Olav Christiania Skiklub Menn 56-60 07:02:05
18 268 Askautrud , Erik Rustad IL Menn 56-60 07:16:29
18 275 Lie , Bernt Rustad IL Menn 56-60 07:16:29
20 276 Loe , Lars Andreas Privat/ingen klubb Menn 56-60 07:31:33
21 272 Heier , Jo Norsk Romsenter Menn 56-60 07:38:45
22 279 Olsen , Martin TBB Menn 56-60 07:43:23
23 114 Sandum , Jon Skiforeningen Menn 56-60 07:45:05
24 76 Aldrin , Magne FBI Menn 56-60 08:13:04
25 78 Madsen , Per Anders Oslo rundt Menn 56-60 08:28:39
26 79 Selvik , Thorstein Fana IL Menn 56-60 09:50:00


Menn 61-65     (23)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 295 Eiken , Trond Fossum IF Menn 61-65 06:20:03
2 318 Wethal , Anders Statsbygg BIL Menn 61-65 06:36:49
3 124 Fossli , Børre Skiforeningen Menn 61-65 06:42:22
4 285 Jyssum , Tore Foren.Til Ski-Idrettens Menn 61-65 06:45:06
5 410 Rømmen , Jan Syril IL Menn 61-65 06:52:29
6 87 Kjerschow , Einar Bygdø IL Menn 61-65 07:02:27
7 311 Aaser , Carl Peter Asker Seilforening Menn 61-65 07:18:45
8 282 Amdahl , Jørgen NTNU BIL Menn 61-65 07:19:54
9 286 Pedersen , Svend Jevnaker Menn 61-65 07:34:06
10 287 Skahjem , Erik Asker Skiklubb Menn 61-65 07:35:03
11 81 Grinde , Geir Skiforeningen Menn 61-65 07:44:36
12 88 Kronstad , Knut Romerike Ultraløperklubb Menn 61-65 08:06:18
13 284 Høy , Iver Harald Foren.Til Ski-Idrettens Menn 61-65 08:08:19
14 90 Ståvi , Jan Martin Bærums Skiklub Menn 61-65 08:12:27
15 83 Hansson , Rasmus Ondur Skiklubb Menn 61-65 08:20:47
16 86 Hysing , Jan Asker Skiklubb Menn 61-65 08:33:04
17 409 Jøssing , Helge NRKBIL Menn 61-65 08:43:52
18 84 Harbitz , Halvor Skiforeningen Menn 61-65 08:57:29
19 85 Harbitz , Ole Friskis og svettis Menn 61-65 08:57:30
20 89 Magnus , Per Sportsklubben Vidar Menn 61-65 09:15:36
21 82 Gunderson , Olaf Alfsen og Gunderson Menn 61-65 09:35:20
22 162 Grøholt , Knut Etteranmeldt Menn 61-65 10:39:47


Menn 66-70     (9)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 411 Haugfos , Nils Petter Drammens Ballklubb Menn 66-70 06:42:09
2 329 Holt , Åsmund Etteranmeldt Menn 66-70 06:54:59
3 95 Winther , Kjell Vålerenga Ski Menn 66-70 07:13:05
4 289 Lunne , Tom NGI Menn 66-70 07:32:29
5 91 Ekeland , Espen Euler BIL Menn 66-70 08:02:52
6 288 Helland , Ole Fjellkam Menn 66-70 08:15:33
7 92 Jakhelln , Georg Fossum IF Menn 66-70 09:24:31
8 93 Krogness , Ole Andreas Nesodden IF - Ski Menn 66-70 09:44:18
9 94 Larssen , Arvid OPIL Menn 66-70 10:04:53


Menn 71-75     (8)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 100 Kampli , Viggo Røa IL Menn 71-75 06:57:46
2 290 Øiseth , Kai Asker Skiklubb Menn 71-75 07:11:28
3 412 Holt , Axel Johan Ringkollen Skiklubb Menn 71-75 07:25:01
4 101 Ulrichsen , Peter Jutul IL Menn 71-75 07:26:11
5 99 Johannessen , Arne Hakadal IL Menn 71-75 07:37:15
6 97 Gunderson , Harald Alfsen og Gunderson Menn 71-75 09:20:09
7 98 Hansen , Bjørn Normann Grenaderen Menn 71-75 10:28:03


Menn 76 år og eldre     (1)

Startnr Navn Klubb Klasse Tid
1 102 Stoltenberg-Hansson , Erik Norcem BIL Menn 76 år og eldre 09:42:18
 

© Grenaderen             post@grenaderen.com        Created by Konkylie Data